Zo života feng shui...

14.09.2018

Klasický prípad...

Manželka objednala služby feng shui poradcu. Manžel samozrejme veľmi nechcel, veď práve dokončili ich prvé hniezdočko lásky. Nemienil už minúť ani cent a pohnúť ani prstom. Ani sa nečudujem. Všetko je nové, čisté, voňavé a trendy. Ako vystrihnuté z katalógu. Kombinácia bielej , sivej a kovu. Jednoduchý dizajn, skvelé farebné zladenie. Všade poriadok a elegancia. Naozaj reprezentatívne bývanie.

Prídem do priestoru, trochu sa rozkukám , vytiahnem kompas a pýtam sa: "Zdravotné problémy nemáte?" Manželka s kamarátkou vybuchnú  smiechom..... manžel totiž odchádzal ráno z domu s vetou: "Som zvedavý, či aspoň príde tá tvoja feng shui poradkyňa na to, prečo som, odkedy sme sa sem nasťahovali, stále chorý."

Priatelia, sivá, biela je kov .... patrí len do západného, severozápadného a severného sektoru. Rešpektujme to. Ušetríme si tým kopec nepríjemností a aj peňazí. Použitím tejto nesmrteľnej a aj elegantnej kombinácie v celom byte sa ochudobňujeme o dobré zdravie, kvalitné vzťahy, nové príležitosti a slávu a uznanie v spoločnosti. Múdry človek chce pre seba a svoju rodinu všetko. A má na to úplné právo. Je úžasné, ako si títo mladí ľudia dokázali odsledovať zmeny v živote po nasťahovaní sa do nového priestoru. Ako pocítili nevyrovnanosť v jednotlivých oblastiach života (zdravie, financie) už po prvom roku.

Môj obdiv a úcta patrí tým, ktorí dokážu reálne zhodnotiť svoju aktuálnu situáciu a nájdu odvahu s tým niečo urobiť. Áno, stojí to dodatočnú prácu a nejaké tie finančné investície navyše - možno vymaľovanie, či výmena niektorých kusov nábytku, ale výsledok stojí za to. A je viditeľný nie len v priestore, ale hlavne na VÁS. Pretože harmónia v priestore sa VŽDY odzrkadlí v harmónii vo Vašom Živote.

PS. Čisto sivo biela kombinácia pôsobí chladne až sterilne. Pridajte drevo a farby a získate ROVNOVÁHU.