Zbytočnosti, ktoré potláčajú Vašu energiu

09.05.2017

Zbavte sa harabúrd, ktoré už nepoužívate, nepáčia sa Vám alebo už doslúžili. Zbytočne Vám blokujú energiu v byte i živote.

Medzi haraburdy zaraďujem i nevhodné dary a darčeky. To, že ich každý deň obchádzate a "tolerujete" vo svojom osobnom priestore (napríklad aj z úcty k manželovi, svokre, Vašej priateľke, alebo prenajímateľovi priestoru...) Vám odčerpáva energiu. Rozhliadnite sa po svojom byte, hneď teraz a vyhoďte/darujte všetko, čo Vám vadí alebo sa Vám už nepáči. Urobte to dnes! Nesmierne sa Vám uľaví! A možno to aj výhodne speňažíte!

Vytvoríte priestor pre niečo o čom tajne snívate a nikdy na to nemáte čas. Možno sa vyrieši dlhodobý problém. Možno vyhráte v športke a kúpite si nové auto a možno sa konečne rozvediete. Neviem. Čokoľvek to bude, prinesie to zmenu do Vášho života. Vždy, keď niečo vyhodíte vytvorí sa priestor na "niečo" nové.

Jedna pani, ktorá býva v prenajatom priestore a požiadala ma o vypracovanie feng shui projektu ma nedávno privítala vo svojej "prenajatej" kuchyni: "Ani sa nevyzúvajte, je to tu hrozné. Viete, prenajatý byt.... Sadnite si sem, toto je taká hnusná lavica...tuto si stále predstavujem drevený stôl a stoličky, ale ešte na to nemám." Zistila som, že kuchyňa sa nachádza v juhozápade a tento priestor teda korešponduje so vzťahmi, ktoré akosi stagnovali... Okamžite som jej v IKEA online katalógu ukázala stôl a 4 stoličky za 99 eur a ona skoro odpadla, že je to také cenovo dostupné. Myslela si, že je to oveľa drahšie.

Ešte v ten večer mi poslala novú fotku. Rozdiel pred a po nájdete tu.

Čo poviete? Nie je to úžasné? Ako rýchlo sa človek dokáže zmobilizovať a urobiť zmenu?! Základom každej dobrej zmeny je vyčistenie priestoru a poriadok! Dobré manželky to vedia. Keď je žena čistotná a poriadkumilovná jej manžel dosahuje vyššie príjmy! Už len odporúčam na stenu zavesiť obraz s témou lásky, nehy, dvojice, alebo zátišie rozkvitnutej lúky s horami na pozadí a krásnemu vzťahu a harmónii už nič nestojí v ceste. Priestor sa môže zútulniť záclonami, kvetmi a voňavou bábovkou.... zhmotnite ten krásny cit a nehu čo v sebe skrývate.

Výsledky sa dostavia od 3 dní do 6 mesiacov, závisí len od toho, ako hlboko sú zakorenené Vaše negatívne vzťahové vzorce správania.

Veľa úspechov pri budovaní láskyplných vzťahov Vám prajem!