Vesta-bohyňa domova

28.01.2020

Vesta je rímska bohyňa domova a srdca. Vesta je bohyňa ohňa, prináša do domova teplo a úprimné emócie. V starom Ríme bol v jej chráme na jej počesť zapálený oheň, ktorý stále horel. Obráťte sa na ňu, aby Vám pomáhala so zmenami, ktoré chcete uskutočniť vo Vašom domove.

Posolstvo karty: Vo vašej duši horí nehynúci plameň, ktorý je svetlom, jadrom a iskrou Vášho vedomia. Vás vonkajší svet je odrazom Vášho vnútorného sveta. Rozhliadnite sa po svojom obydlí. Vyjadruje vrúcnosť? Ak nie, je jednoduché a dôležité to napraviť. Použite svoju tvorivú predstavivosť a doprajte svojmu obydliu vrúcnu energiu napríklad tým, že zapálite v krbe oheň alebo sviečku, kúpite útulné prikrývky a vankúše, alebo si dáte do vázy kvety. Tým, že dodáte teplo svojmu domovu- svojmu vonkajšiemu svetu, rozhorí sa viacej tiež Váš vnútorný plameň. Tým pozdvihnete svoju energiu, čo automaticky povedie k zlepšeniu všetkých vonkajších okolností. Všímajte si, ako tieto malé kroky znova podnietili plameň vo všetkých členoch Vašej domácnosti, ako ju očistí od negativity a s dôrazom a neodolateľným pokušením prinesie do Vášho života nový impulz.

Rôzne významy karty: práve ste sa presťahovali, alebo sa skoro presťahujete do nového obydlia. Niekto sa k Vám nasťahuje, alebo odsťahuje. Vo Vašom domove pribúda harmónia, alebo sa zlepší Váš romantický život. Vyriešenie problému so susedmi. Spravte si doma trochu viacej miesta. Premeňte svoj domov. Vedzte, že Váš domov je bezpečný a chránený. 

Chcem zútulniť svoj domov pomocou feng shui!