Úspešní sú vždy tí, ktorí cítia nadšenie pre svoju prácu

14.11.2018

Včera som odovzdala projekt na novú predajňu kvetinárstva , ktoré sa bude spájať s požičovňou svadobných šiat. Pani majiteľke sa predmet činnosti zúžil hlavne na výzdobu a organizovanie svadieb a tak sa rozhodla zúžiť sortiment kvetov a darčekových predmetov na predajni a rozšíriť svoje služby o požičovňu svadobných šiat - subdodávateľsky. Bola to veľká výzva. Predajňa je pomerne veľká, avšak veľmi úzka. Oslovila ma s prosbou o pomoc. Je to veľká vec a chcela mať úspech zaručený.

Keď som jej vysvetlila moju feng shui víziu, prebrali sme farby, materiály, rozloženie nábytku, tok energie a všetko to ostatné, spokojne som odišla domov. Bola vyčerpaná z množstva informácií, ale to je pri odovzdávaní projektu bežná vec. Ešte v ten večer mi však hlásila, že smaragdovo zelená farba na stenu v sekcii kvety, pre ktorú sme sa po konzultácii rozhodli, bude namiešaná zajtra ráno a kolegyne z práce už tiež boli informované o tom, že zajtra sa maľuje! Dnes mi v mobile zasvietili tieto fotky. Bolo vymaľované. Zákazníci sa vraj čudujú, dievčatá z práce sa smejú, čo tá šéfka zasa vymyslela...... Ja len naznačím, že som jej včera odporučila umiestniť sem veľkú drevenú skriňu - dezén orech, do ktorej bude ukladať kvety a tovar. Hneď mi ukázala starú obývačkovú zostavu po babičke vo vedľajšom sklade, ktorá tam len zaberala miesto. Naznačila, že nábytkovú stenu rozoberie, dá tam smotanovú krajku a svetlejšie prútie a bude to fajn...

Odpadávam, teším sa a tlieskam tej úžasnej dynamike, ktorú do toho projektu pani podnikateľka vniesla. Uvedomila som si, že táto žena bude úspešná vždy. Keď sa totiž raz pre niečo rozhodne, už neotáľa, nespochybňuje svoje rozhodnutia, len ide krok za krokom dynamicky stále vpred, rovno do cieľa. Budem Vás informovať ako sa to vyvíja. A tebe Majka držím päste, si skrátka úžasná!