Túžite po dieťati a nedarí sa Vám otehotnieť?

27.07.2017

Zamerajte svoju pozornosť na západ! Ľudia, ktorí sú nastavení na deti, ich majú. Ľudia, ktorí nie sú nastavení na deti, ich nemajú. Vnútorne ich buď:

  • nechcú, (feng shui projekt Vám toto ukáže - nastaví zrkadlo, ukáže možnosti, nájde riešenie)
  • nepotrebujú zažiť rodičovstvo, (na tom nie je predsa nič zlé, len si to treba uvedomiť a prestať sa trápiť tým, čo spoločnosť a rodina očakáva.)
  • alebo ich len nevedia prijať. (majú blok z minulosti, ktorý im bráni ich priviesť na svet. Bloky sa dnes dajú krásne odblokovať terapiou, alebo metódou, ktorá Vám najviac vyhovuje.)

Osobne si myslím, že zameranie sa na emócie - vedomé či potlačované, má blahodárnejší efekt na naše zdravotné ťažkosti ako všetky lieky sveta. Veď každá choroba je len prejav určitej emócie. Spracujte emóciu, vyliečite svoje telo!

Mám pocit, že investovať do západnej liečby v tomto prípade (neplodnosť) je veľmi zdĺhavé, finančne náročné a možno aj emocionálne vyčerpávajúce ( niektorí z tých, čo už skúsili umelé oplodnenie to označili dokonca za ponižujúce). Pritom stačí pozrieť na svoj byt a jeho západnú časť. Máte ju vôbec v byte? Ľudia, ktorí netúžia po dieťati si vyberajú byty, domy, priestory, kde sa západná časť vôbec nenachádza! Západ sa spája s energiou kovu... máte ho tam? Je podporený? Alebo je zahádzaný kopou nepotrebných vecí, ktoré boli vždy dôležitejšie ako deti a rodičovstvo.

Poznám ženu, ktorá už 20 rokov hovorí, že túži po deťoch, ale keď som jej ponúkla feng shui poradenstvo, odmietla s tým, že ona tomu neverí... Pritom do západnej medicíny už investovala obrovské peniaze a bez výsledku! Toto je ten prípad, keď sa treba ponoriť do seba a uvedomiť si, či to dieťa skutočne chcem, alebo sa mi len páči žiť svoj život zacyklený v neustálom opakovaní vety: " JA CHCEM DIEŤA A NEDARÍ SA MI!"

Voľba je vždy na Vás!

Feng shui pravidlá boli testované viac ako 5000 rokov a vyučujú sa dodnes... To, čo je pre feng shui prirodzenosť, môže sa v niektorých domoch, bytoch, priestoroch a ľudských životoch prejaviť ako malý ZÁZRAK. Len treba vedieť, či to naozaj chcem....

Chcem feng shui radu