Transformácia podľa feng shui

18.03.2020

Transformácia je proces očisťovania sa, zbavovania sa toho čo nám už neslúži. Sú to rôzne presvedčenia a nespracované emócie, ktoré nás udržiavajú v stave, ktorý nie je LÁSKA. Mne začala úplne nevinne, ale ako sa neskôr ukázalo mojím astrologickým rozborom, úplne nevinne to nebolo. Je to vlastne úplne presne. Mám Chirón - vesmírneho liečiteľa v tom správnom dome .-)

Duša - časť vesmírneho vedomia - teda BOHA, sa vtelí do plodu. Samozrejme fyzickú časť zariadia rodičia - niekde sexom, inde milovaním. Túto informáciu si tiež nesieme. Ak sa podarí, narodí sa človek, ktorý by ale bez vstúpenia ducha nebol živý. A vtedy sa začína pozemská jazda. Z biologickej stránky získava telo fyziologické predpoklady svojho rodu... Všimnite si, že ľudia, ktorí majú výrazné čeľuste sú naučení vydržať . Ľudia, ktorí majú krásne svalnaté telo, sú pevní aj vo svojich rozhodnutiach....a tak ďalej. Po predkoch zdedíme všetky informácie zo situácií, ktoré boli emocionálne vypäté. Moja babička napríklad spávala v maštali, mala macochu a ja vždy večer ďakujem Bohu za čistučké periny a teplú posteľ a bezpečný domov. Proste si nesiem tú informáciu - aké je to veľmi dôležité. Všetky emocionálne vypäté situácie sú uložené vo vašej rodovej línii - na konšteláciách to potom krásne vidno - žijeme veci, ktoré sme my nikdy nespôsobili a nevieme to ovplyvniť....až kým samozrejme nestretneme pána Rýchlika. No a schopnosť uvidieť a pomenovať svoj problém je úplne najdôležitejšia vec. Potom ho už len prijmem s otvoreným srdcom a celé sa to vylieči. Je to krásny a asi nikdy nekončiaci proces, len je už najvyšší čas ho začať praktikovať v hromadnom meradle. Každý sám za seba.

Čo sa deje z toho duchovného hľadiska. Očisťujú sa čakry, jedna po druhej. Nemusí to ísť porade. Mám pocit, že to ide podľa naliehavosti. Každá jedna nevyliečená emócia je totiž usadená v čakre s ktorou súvisí. Strach o prežitie - základná čakra, vina, žiarlivosť - sakrálna čakra, manipulácia, potreba ovládať a mať veci pod kontrolou - solar plexus, citové záležitosti - srdcová čakra, komunikačné bloky - krčná čakra, intuiícia - tretie oko, napojenie na vyššie svety - korunná čakra. Keď sa Vám podarí zharmonizovať svoje čakry, oni sa spoja do jednej línie a odletia niekde do preč....a potom sa ste napojení na vesmír. Viete kam máte ísť, čo máte robiť a s kým. Samozrejme neustále prebieha očisťovanie čakier - deje sa to akoby vo všetkých éterických telách, na všetkých úrovniach - špirálovito - ide sa do hĺbky a výšky a čakry sa zväčšujú a postupne vyžarujú viac a točia sa rýchlejšie. Vy sa cítite ľahšie a užívate si synchronicitu života. Život je neuveriteľne krásny, ako hovorí náš učiteľ Jan Rychlík. Na konci prvého ročníka Školy osobnej transformácie nám povedal: "Urobte niečo krásneho , na pamiatku vašich predkov, zo svojho života!"  A mne sa to veľmi páči. 

My sme splnený sen našich predkov...čo by moja babička dala za to, keby si mohla ľahnúť v detstve do mäkkej postele a dýchať čisté posteľné obliečky a cítiť útulnosť príbytku a lásku mamy. Lenže toto by sme nevedeli, keby to vtedy ona neprežila. Preto ju mám vo veľkej úcte, prežila tú hrôzu za nás a my, jej potomkovia, už len nesieme túto informáciu. Na domove záleží!

Na pamiatku svojich predkov dnes navrhujem ľuďom ako si sofistikovane (podľa feng shui) zharmonizovať svoj priestor. Cítim nerovnováhu v priestore, Domov je naša základňa. Je to rodičovská náruč, ktorá nás prijíma takých akí v skutočnosti sme. Ak je pomer mamy a otca vyrovnaný, máme šancu na úspech. Ide sa po špirále stále hore, vždy hlbšie a pritom vyššie. Až napokon zharmonizujete všetky štyri živly v sebe- Vesmír a Zem, Vodu a Oheň. A potom sa vraj otvorí božský atóm, ale tam ešte nie som.... všetko je proces a všetko príde v pravý čas. Jediné čo môžem povedať je, že keď som si zharmonizovala svoj domov, začala som sa harmonizovať ja.

Chcem zharmonizovať svoj domov!