Správna farba na stene je 80% úspechu!

09.01.2020

Ľudia sa často nepúšťajú do zmeny, lebo nevedia "vidieť" výsledok. Uvedomujú si i stratené možnosti - keď predsa vymaľujem na zeleno, nebudem môcť mať modrú, ružovú, béžovú stenu.... a prídu pochybnosti - možno predsa len tá béžová by bola lepšia, bude sa lepšie kombinovať. A tak si volia radšej prešľapovanie na mieste, prípadne úplnú paralýzu - lebo keď toto zmením, už to nikdy nebude ako predtým. Kvôli tomuto odporúčam nechať si vypracovať feng shui projek. Tam máte istotu, že keď vymaľujete na zeleno v juhovýchode - podporíte si tým finančné toky a príležitosti k rozvoju a rastu, keď vymaľujete na zeleno vo východe - podporíte si tým zdravie a rodinu. AVŠAK, keď vymaľujete na zeleno na severe - oslabíte si kariéru a životnú a cestu a na juhozápade si budete komplikovať vzťahy, nehovoriac o tom, že žena v takom priestore bude totálne vyčerpaná. Správnou farbou na stene si dokážete zharmonizovať svoj osobný priestor a teda i život na 80%! Také preveľmi dôležité to je. 

Vhodným rozmiestnením nábytku -pretože to je tiež nesmierne dôležité:

  • aby napríklad pracovný stôl bol v dobrom sektore, 
  • aby vaša stolička bola umiestnená v smere Vášho priaznivého smeru, 
  • aby vaša vyjednávacia pozícia bola silná, 
  • aby váš komfort pri spaní bol maximálny, 
  • aby sedačka bola v zóne na to určenej a tak ďalej..... 

docielite dobré prúdenie energie v priestore.

Správnym výberom materiálov, doplnkov a dekorácií potom viete  vytvoriť priestor, ktorý Vás harmonizuje, podporuje a poskytuje Vám vhodné zázemie pre Váš vývoj a rast.

Akosi podvedome, úplne nenápadne potom človek začne tvoriť veci, ktoré majú zmysel. Akoby sa spúšťal program - tvorím sebe pre radosť, ľudstvu pre osoh. No a to je úplne iný stav bytia. Pocit blaženosti a vďačnosti.

Chcem začať tvoriť pre radosť!