Hľadá sa spolužiačka/ spolužiak do Školy osobnej transformácie

28.05.2018

Škola osobnej transformácie Bratislava pod vedením Jána Rychlíka z Českej republiky je určená predovšetkým tým, ktorí chcú zmeniť svoj život. Niekde v kútiku duše ste vždy tušili, že existuje niečo VIAC ako nám tvrdili v školách. Že existuje nejaký dôvod prečo sa nám v živote dejú určité veci, zápasíte s určitými chorobami, v ľuďoch vyvolávate určité reakcie, cítite určité emócie a chcete vedieť PREČO!

Prečo ja nemôžem mať dieťa? Prečo ja neviem nájsť vhodného partnera? Prečo sa moje dieťa zle učí a nerozumieme si? Prečo zarábam málo? Prečo mi môj partner nedáva to čo potrebujem? Prečo nerobím prácu, ktorá ma baví a napĺňa? Prečo sme sa rozviedli? Prečo nie som šťastná? Prečo necítim radosť? Prečo sa mi v živote opakujú určité situácie? Prečo zas a znova prežívam zradu, krivdu, sklamanie? Z čoho mám strach? Prečo mi chýba sebavedomie? Prečo v našej rodine nefunguje komunikácia? Prečo vždy tak nekontrolovateľne vybuchnem? Prečo nosím okuliare? Prečo sa cítim osamelý? Kto za to všetko nesie zodpovednosť?

Na všetky takéto a im podobné otázky môžete dostať odpovede. Jan pomocou techniky rodinných konštelácií nastaví zrkadlo pravde. Nie sú to žiadne dohady, či domnienky, alebo všemocná technika - je to len Vaša individuálna práca na sebe samom. Škola osobnej transformácie Vám nastaví zrkadlo a poskytne návod, spôsob riešenia v bezpečnom prostredí uzavretej skupiny, kde si nájdete nových priateľov s rovnakou vášňou pre život. Na siedmych dvojdňových stretnutiach postupne každému individuálne vyplávajú na povrch odpovede k témam: telo - naše zdravie, vzťahy, naša sila a peniaze, láska, komunikácia pocitov, myseľ - jej kreatívny potenciál a systém fungovania na Zemi i vo Vesmíre.

Na záver len dodám, že v Čechách Škola osobnej transformácie funguje už 11 rokov, na Slovensku 4. rok. Počet miest je limitovaný. Hľadá sa už len zopár nových spolužiakov, ktorí ocenia toto privilégium byť žiakom Školy osobnej transformácie pod vedením Jána Rychlíka ( študoval v Indii).

Kto si chce postaviť len jednu tému ( a nestojí o systematický a celistvý prístup k svojmu životu) môže využiť Janovu návštevu dňa 6.7.2018 v Devínskej Novej Vsi. Záujem hláste prosím tu.