Prišla jar

05.04.2018

Viem to úplne presne, lebo som včera vybehla kúpiť chlieb a pár základných potravín a kúpila som si topánky! Za posledné peniaze samozrejme. Potom som prišla domov a tam ma čakal preplatok z elektrární. Potešila som sa. Ale namiesto toho, aby som si vydýchla že to nebolo až také zlé rozhodnutie kúpiť za posledné peniaze jarné topánočky ma napadlo, že asi bude i na kabelku! 

Priatelia, jar je taká! Je to obdobie najväčšej rozvodovosti. Vtedy muži nespoznávajú svoje ženy. Slnko nám do krvi vlieva elixír života a my po tej dlhej zime od radosti vieme veľmi presne čo s ním!

Milí muži, buďte k nám prosím zhovievaví. Nehodnoťte, neposudzujte. Ženy sú tu na to aby rozžiarili tento svet. Veľakrát nemáte ani len potuchy, čo všetko oni vnímajú a eliminujú, aby výsledok bol pozitívny.

A vy ženy, šup šup na slniečko a nechajte sa unášať prúdom - hoci aj nákupným, záhradným, tvorivým, stavebným, či pohybovým. Tento svet Vás potrebuje. Váš smiech, vaše umenie kombinovať farby a štýly, Váš šarm, Váš humor, Vašu lásku, Vašu radosť, ale predovšetkým Vašu schopnosť dávať životu a veciam zmysel. 

Ľúbim Vás baby , lebo každá ste jedinečná a úžasná....aby nevznikli pochybnosti, ľúbim aj chlapov :-)

Prajem Vám krásnu a nezabudnuteľnú jar!

Chcem zmenu v živote!