Poznáte Vaše programové miesta v priestore?

06.09.2017

Podľa feng shui je dvakrát dobrý sektor považovaný za program. Je to miesto, ktoré odráža to, čo budete žiť. Zistila som, že toto miesto častokrát odráža Vaše podvedomé nastavenie duše, ktoré žiaľ ani zďaleka nemusí korešpondovať s Vaším vedomým nastavením.

Paradox z mojej praxe je, že spravidla single žijúci ľudia majú doma program na vzťahy. Ľudia chorí, majú program na zdravie. Ľudia túžiaci po zmene, ale v reálnom živote stagnujúci a zacyklení, majú program na budúcnosť. Rodiny, ktoré majú deti, ktoré sa nechcú učiť, majú program na vzdelanie. Chudobnejší, nemajetní ľudia majú program na peniaze a príležitosti atď. No povedzte, nie je to irónia?

Programové miesta v priestore sú skutočné zázraky. Dlho som ich dokonca podceňovala. Myslela som si, že keď mám predsa v hlave cieľ, čo chcem dosiahnuť....a hlava je nadradená priestoru.....musí sa to podariť, až kým som si na danom mieste nezriadila nástenku mojich snov a želaní. Pretože bola veľmi veľká a chcela som ju zaplniť, dala som tam okrem vecí, ktoré som potrebovala - kuchyňa, auto, knižnica, husto zarastenú záhradu.....i veci, ktoré nutne nepotrebujem, alebo obrázky exotických krajín, ktoré by som raz chcela navštíviť (momentálne si však ani vo sne neviem predstaviť, ako by som sa tam dostala) Je jasné, že bez práce nie sú koláče, ALE všetky tieto veci prišli do môjho života plynulo, veľmi elegantne a v pravý čas. Všetko pekne krok za krokom, nikdy som na tieto svoje ciele nezabudla, nezapadli prachom. Neskončili ako nedokončené projekty, ale úspešne sa zrealizovali k radosti všetkých obyvateľov našej domácnosti.

Okrem toho tam však bola jedna vecička do domácnosti o ktorej som inak vôbec nesnívala, ale vedela som, že raz by sa mi tam hodila.... a predstavte si, dostala som ju DAROM!

Po roku visenia na nástenke sa predmet, o ktorý som vôbec neusilovala a ani o ňom nesnívala ku mne dostal úplne sám a zadarmo!

Máte sny? Poznáte svoje programy v priestore? Tak neváhajte a vyskúšajte to! Naozaj to funguje!!! Len trpezlivosť...

Žiť s pomocou feng shui je úžasné. Odvážte sa žiť svoj sen  .... do niektorých vecí sa jednoducho oplatí investovať! 

Tým, ktorí stále nepoznajú svoje programy v priestore odporúčam využiť služby feng shui poradcu. Je to investícia, ktorá prináša svoje ovocie neustále. Vždy, keď sa mi totiž môj sen splní, obrázok z nástenky zložím a pripnem tam nový. Teraz tam dám obrázok Cinque Terre v Taliansku a budem snívať o voňavej káve na terase s výhľadom na more....  

Aký je Váš sen? Skutočne ho chcete dosiahnuť? .... pretože ja viem ako.

Chcem poznať svoj program v priestore