Poznáte svetové strany, ktoré Vás podporujú alebo oslabujú?

26.01.2019

Feng Shui rozdeľuje ľudí podľa dátumu narodenia do dvoch skupín : východný a západný typ. Východný typ uprednostňuje ranné slniečko. Je to väčšinou ranné vtáčatko a jeho výkonnosť je najvyššia doobeda. Rýchly a činorodý štart dňa zavŕšia pohodovým večerom. Vyhovujú mu svetové strany VÝCHOD, JUHOVÝCHOD, SEVER a JUH.

Západný typ uprednostňuje večerné slniečko a prácu v noci. Ráno miluje dlho spať, ale so západom slnka, keď sa väčšina sveta utíši a ľahne si do postele, oni začínajú pracovať. Čiže pomalý rozbeh dňa s efektívnym finišom. Vyhovujú mu svetové strany ZÁPAD, SEVEROZÁPAD, JUHOZÁPAD a SEVEROVÝCHOD.

Súčet číslic roku narodenia sa rovná číslu roka, nezabudnite že čínsky rok sa začína od 4. Februára. Podľa čísla roku sa určí GUA muža a GUA ženy. GUA - osobné číslo človeka určuje, ktorá svetová strana prináša človeku šťastie , rast, zdravie a kontinuitu a ktorá zasa katastrofu, konflikty, stagnáciu a nevyspitateľnú energiu. Tie pozitívne strany sú strany v smere ktorých by ste mali spať, sedieť pri práci alebo tam mali spálňu, pracovňu a hlavne vstupné dvere. Tým negatívnym je lepšie sa vyhýbať.

Keď som kupovala môj dom - polovica dvoj domu, všetci ma nahovárali, aby som kúpila západnú polovicu. ALE presadila som si "svoje" a som šťastná. Milujem ranné slniečko, dodá mi energiu na celý deň. V zime, keď je slnko nižšie, svieti mi až do kuchyne a poviem Vám nie je nič krajšie ako prísť v chladivom zimnom ráne do slnkom zaliatej kuchyne. V lete zasa v podvečer, keď sa vrátim z mesta na terase a celom pozemku už je príjemný chládok. Všetky deti z ulice v lete pobehujú po našej záhrade a mamičky so mnou vysedávajú na lavičke pre domom, lebo tam je prirodzený tieň. MILUJEM TO. Som skrátka východný typ .

Aký typ ste VY? Sedíte v práci v smere svojho úspechu ? Spíte s hlavou v smere, ktorý Vás energeticky podporuje? Máte spálňu, pracovňu vo Vašich obľúbených smeroch a naopak kúpeľňu, špajzu, kotolňu v smeroch, ktoré sú v danom priestore zaťažené konfliktami, stagnáciou, katastrofou alebo nevyspitateľnou energiou? Toto všetko zistíte z vypracovaného feng shui projektu, ktorý Vám poskytne rady a návody ako daný sektor vhodne zariadiť, aby v priestore panovala harmónia a vo Vašom živote pocit spokojnosti a naplnenia.

Chcem feng shui projekt!