Poznáte rozdiel medzi architektom a feng shui poradcom?

26.04.2017

Stále viac ľudí si uvedomuje vplyv priestoru na kvalitu života. Všetci sa snažíme o maximálne efektívne využitie priestoru, ktorý máme k dispozícii a o estetických nárokoch ani nehovorím. Čoraz častejšie si vyberáme na pomoc interiérových architektov . Vizuálny a ergonomický komfort, aký Vám "dobrý" architekt svojim návrhom zabezpečí, je naozaj fascinujúci! Neskutočné nádherné kombinácie tvarov a materiálov dokáže vytvárať talent týchto ľudí. AVŠAK keď mu dáte voľnú ruku, nie vždy to musí dopadnúť podľa Vašich predstáv...

V prípade, že architekt nepozná resp. neaplikuje pravidlá feng shui , vychádza z vlastnej predstavy o funkčnosti daného priestoru. JEHO vnútorný energo-informačný systém načíta VÁŠ priestor, ale dôsledky budete niesť vy. A ešte to aj budete musieť zaplatiť! Nie len v eurách, ale i vlastnými životnými skúsenosťami! Ak Vám architekt náhodou navrhne červenú dizajnovú kuchyňu do" ZÓNY DUCHOV", ktorá sa nachádza napríklad vo východe alebo juhovýchode, skôr či neskôr príde k zmene. Závisí od Vašej vnímavosti, alebo od anjelov strážnych...Garantujem Vám, že zmenu urobíte bez ohľadu na to, že Váš byt vyhral stavbu roka , kuchyňa získala ocenenie reddot design award a vy ste za to zaplatili veľké peniaze! A možno Váš "byt snov" celý predáte. Dobrovoľne!

Feng shui poradca Vám zodpovedne povie, kde treba umiestniť kuchyňu, kúpeľňu s WC i spálňu. Tri najdôležitejšie miestnosti vo Vašom priestore! V prípade, že už nie je možné tieto priestory posunúť, navrhne opatrenia na ošetrenie danej situácie. Určí farby a materiály, ktoré majú byť v danom sektore použité, tak aby celý priestor ľudí harmonizoval a podporoval ich životy. Feng shui poradca odporučí kde umiestniť obrazy s motívom Vašich túžob a prianí, tak aby sa stali skutočnosťou. Naučí Vás ako s daným priestorom pracovať aby ste dosiahli svoje ciele, sny, túžby , pocit spokojnosti v živote a radosť.

Ak zariaďujete nový byt, dom, kanceláriu, skrátka priestor alebo prerábate staré, ide takmer vždy o väčšiu investíciu. Cena za feng shui projekt je v porovnaní s faktúrou za služby architekta zanedbateľná čiastka. Preto prosím skôr ako začnete novú kapitolu života , zvažujte svoje možnosti a vyberajte múdro. Práve presťahovanie, resp. nasťahovanie sa do nových priestorov v sebe nesie zmenu i vo Vašom živote. Náš vnútorný energo-informačný systém načíta priestor, v ktorom žijeme a prenesie to do nášho života. Rovnako to platí aj opačne, čokoľvek sa vo Vašom vnútri zmení, odzrkadlí sa to i vo Vašom priestore.....to je ten dôvod, prečo tá skriňa zrazu nemôže stáť na svojom obvyklom mieste. Preto ľudia, ktorí chcú zmenu sťahujú nábytok :-)

Dobrý feng shui návrh Vám pomôže vytvoriť neopakovateľnú atmosféru vo Vašom priestore a podporí Váš život. Ten pocit, že všetko je ako má byť je na nezaplatenie. (Môže sa vyskytnúť problém s návštevami, nebudú vedieť kedy je čas ísť domov... )

Veľa šťastia pri zariaďovaní Vašich priestorov a životov priatelia!