Nadšenie je brána k splneným snom

28.03.2018

Poznáte ten pocit, keď vás niečo nadchne ... je to taký zvláštny impulz, ktorý spustí proces realizácie vo vašom živote. Či už je to dekorácia v obchode, ktorá sa fakt geniálne hodí do Vášho interiéru, alebo je to nová ponuka práce, ktorú ste ešte nikdy nerobili, ale ako dieťa ste o tom snívali, alebo to môže byť príležitosť zarobiť veľa peňazí, stretnúť niekoho zaujímavého, alebo možnosť osobnostne rásť. Cítite nadšenie (odvahu i radosť) a veľmi presne viete, čo treba urobiť: Kúpiť dekoráciu, prijať ponuku práce, investovať, usmiať sa na cudzieho človeka od ucha k uchu, alebo sa zapísať do školy osobného rozvoja. Cítite silu, už Vás nič nezastaví....ani vlastné dieťa, ktoré kričí z izby: "Mamáááá, ja chcem jesť!" ..odpoveď je jasná: "Zober si!" pretože vy teraz nemáte čas. Cítite nadšenie - fyzicky sa cítite akoby ste schudli o 10 kg, omladli o 10 rokov, vznášate sa v priestore, smejete sa a presne viete čo treba robiť. Poznáte to ešte? Cítite nadšenie vo svojom živote? Robíte veci s nadšením? Žijete svoj život s nadšením? 

Ja naozaj úprimne milujem a obdivujem kone. V ich prítomnosti priam fyzicky cítim, že sa mi otvára srdcová čakra. Telo sa uvoľňuje, myseľ upokojuje, duša rozpína. Moment, keď ho pohladkám po nose je pre mňa absolútny prejav dôvery, nadpozemsky krásny zážitok. Spojenie. Neviem prečo, ale je to tak. Zasmejem sa a odchádzam domov s pocitom radosti prúdiacej v mojich žilách. Som rada, že žijem. Teraz a tu. Som za to vďačná.

Nedá sa všetko robiť s nadšením, to je nám asi všetkým jasné....ale mať, resp. poznať zdroj vlastného nadšenia je na nezaplatenie. Môže to byť čokoľvek: práca v záhrade, prestavba interiéru, joga, vlastná umelecká tvorba, varenie , nakupovanie či jazda na koni. Dôležité je, že viete čo to je. Ak neviete, hľadajte... kto nájde, omladne, vráti sa do čias bezstarostného obdobia, keď limity ešte nepoznáme a vo vnútri nás cítiť spojenie s našou dušou. Prehovára skrz naše ruky, oči, ústa. A keď pôjde okolo Vás dôstojným krokom super vážny kocúr, chytíte ho za chvost aby ste sa pobavili. Pretože o tom tento život je...cítiť nadšenie z tvorby, z práce, zo života a umenie baviť sa pri tom. Užívať si prítomný okamih. To je tá ľahkosť bytia , životná múdrosť , ktorú Vám dá dobre navrhnuté prostredie (samozrejme podľa pravidiel feng shui). 

Chcem feng shui priestor!