Môj dom, môj hrad

05.10.2018

Asi každá žena túži po vlastnom domove. Nemusí to byť dom, môže to byť byt, ale MUSÍ to byť podľa JEJ PREDSTÁV. Je poslaním ženy, vytvoriť domov. Láskyplný priestor plný nehy, porozumenia, ale i pocitu voľnosti a slobody. Akúsi atmosféru všehochuti podľa osobných potrieb obyvateľov.

Domov je vyživujúca energia, ktorá Vás podporí. Môžete sa vrátiť z mesta rozčúlená ako fúria, ale keď prídete domov a sadnete si na svoje obľúbené miesto všetok hnev odíde. Je to ako presun do inej dimenzie. Dimenzie, ktorá s Vami súzní. Je Vaša. Vytvorili ste ju. STE DOMA.

Nedávno mi kamarát hovoril, ako navštívil môjho bývalého manžela a prespal u neho v byte. (V tom byte som nebola už 6 rokov.) Vravel mi: "To je tak krásny byt a je mi jasné, že si ho zariaďovala ty. Cítil som sa tam skvelo, všetko bolo tak ako má byť . Každá skriňa, stôl, sedačka, stolík, komoda bola na svojom mieste. Až na jeho bicykel v obývačke. " Pamätám si ako sme nechávali vyrobiť drevené zárubne z masívu, ako som navrhovala dvere, komodu na topánky... a keď sme vyberali obkladačky do kúpeľne môj bývalý manžel mal v tom jasno, lenže mne to až tak jasne nebolo a tak som individuálne dokúpila zopár listel, aby som to vylepšila. Keď zistil, že za tie listely som dala takmer polovicu peňazí, čo za všetky obklady a dlažby skoro ma ..... lenže keď to bolo na stene a návštevy nám chválili kúpeľňu, na hádku zabudol. Jeho mama dokonca povedala, že to je najkrajšia kúpeľňa v akej kedy bola. Nesmrteľná kombinácia bielej a modrej. Každá jedna vec vo Vašom domove je dôležitá. Každá jedna vec si zaslúži Vašu plnú pozornosť, keď si danú vec kupujete.

Správne umiestnená pohovka Vám dáva pocit istoty. Dobre umiestnená posteľ zas pocit hlbokého uvoľnenia a načerpania nových síl po výdatnom spánku. Správna farba na stene vám zabezpečí 80 % úspechu! Vo feng shui priestore energia voľne prúdi, obrazy povznášajú atmosféru priestoru, farby a materiály spolu korešpondujú a vytvárajú harmonický celok. Nábytok je účelný a estetický zároveň. Vy sa nepohybujete, vy tancujete v priestore. Usmievate sa, pretože všetko je tak ako má byť. Nič Vám nezavadzia, nič nebráni. Energia sa nehromadí, priebežne sa zbavujete zbytočností a život prináša nové a nové možnosti. 

Je to krásny pocit keď si uvedomíte, že hodnota ktorú ste vytvorili, pretrváva....