Miska hojnosti

02.03.2018

podľa feng shui by na každom stole mala byť položená miska hojnosti. Symbolizuje bohatstvo a pohostinnosť obyvateľov domu. Roh bohatstva a hojnosti sa nachádza v juhovýchode, tam by ste mali udržiavať poriadok a stály prísun energie. Symbol Budhu, alebo štvorlístok tiež potešia. Bohatstvo môžete podporiť tiež izbovou fontánkou, kvetmi alebo obrázkom vody či lesa.

Ak sa stôl nachádza v juhovýchode alebo východe, použite drevenú misku, alebo prútený košík. Môžete sem dať tiež keramickú misku v čiernej, modrej, zelenej alebo v neutrálnej farbe zeme - hnedá, žltá.

Ak sa Váš stôl nachádza v západe, severozápade, alebo severe je vhodná biela, alebo kovová miska (zlatá, strieborná, nerezová, bronzová), na severe môže byť tiež čierna alebo modrá.

Ak sa stôl nachádza v juhozápade alebo severovýchode používajte keramické misky a taniere v odtieňoch zeme, alebo ohňa - červená, fialová, ružová, oranžová.

Ak ja Váš stôl na juhu použite drevenú, prútenú alebo keramickú misku. Vhodné farby sú zelená, červená, fialová, ružová, oranžová ale tiež neutrálne odtiene hnedej a žltej.

Obsah misky vyberajte podľa izby, ktorá sa tam nachádza. Ak je tam kuchyňa - dajte ovocie, ak je tam spálňa, položte si na nočný stolík misku so šperkmi. Ak je váš stôl v obývačka môžete dať slnečnicové semiačka, oriešky, chrumky, alebo sladkosti ...už som videla aj olejčeky doTERRA .Veľmi účinná je i miska plná drahých kameňov položených v soli hrubozrnnej. Nezabudnite ich však pravidelne čistiť pod tečúcou vodou a nabíjať na slniečku.

Na záver len dodám, že hojnosť nezahŕňa len finančné toky, ale tiež množstvo príležitostí na rozvoj, zábavu a rast.

Takže veľa radosti pri vytváraní hojnosti Vám prajem