Kvety sú potrava pre dušu

20.03.2018

Som vďačná za LIDL, TESCO i BILLU, že predávajú kytice kvetov za nízku cenu. Obzvlášť rada nakupujem tulipány. Investujem len 2,49 eur a týždeň sa vznášam okolo stola s úsmevom na tvári. Harmonizujú ľudí i priestor. Kvety sú moja potrava pre dušu. 

Kamarátka ma naučila, ako sa o tulipány správne starať. Keď ich prinesiem domov, odrežem kúsok stopky a do vázy dám len trocha vody. Každý deň ju potom dolievam. Vydržia dlhšie. Keď majú veľa vody, rýchlo sa rozvinú a potom rýchlo zvädnú. S trochou vody vo váze sa udržia dlhšie pri živote. 

V záhradách ma vždy upúta kombinácia tulipánov a modríc, je to dokonalá harmónia. Raz mi jedna kamarátka povedala, že jej muž vysadil tulipány do veľkého črepníka a dal ich do prúteného koša pred dvere ich nového domu....vraj najkrajšie privítanie na svete, rozplývala sa. A ja verím. Tulipány z lásky sú najviac :-)
A preto nezabúdajme popri výžive nášho tela i na výživu našej duše. Je to dôležité. Keď sa zdržiavame v harmonickom prostredí, obklopujeme sa peknými vecami naša duša spieva, vibrácie nášho tela sa zvyšujú, myseľ sa oslobodzuje a život na Zemi je krajší. Taký, aký sme ho vždy chceli. Radostný.
Krásny deň rovnodennosti Vám všetkým prajem!

Chcem harmonický priestor!