Hojnosť podľa feng shui

10.05.2018

Každý si pod pojmom hojnosť predstaví niečo iné. Niekto bohatstvo a blahobyt, neobmedzené finančné toky... Niekto zas množstvo príležitostí, pestrý spoločenský život , vitalitu, zdravie, rast. Pre niekoho to môže byť múdrosť, krása, láska, rodina, alebo najnovšie informácie, významný spoločenský status či verejné ocenenie.  Podľa feng shui je to všetko dokopy, nadelené v presnom pomere podľa osoby, ktorá v danom priestore býva. Úroda v našom živote teda vždy odzrkadľuje naše vnútorné nastavenie.

Nedávno vedci zistili, že rastliny sú pravdepodobne najvyspelejšia forma života na Zemi. Ich energo-informačný systém je taký dokonalý, že sa veľmi presne prispôsobí okoliu v ktorom žijú. Rastliny - kvety, stromy, obilniny, ovocné kríky, bylinky sú schopné zachytiť človeka, ktorý žije v ich blízkosti a prispôsobiť tak obsah vitamínov a iných prvkov vo svojej úrode presne na potreby daného človeka. Preto tie domáce paradajky sú vždy najzdravšie. Dopĺňajú, to čo nám v tele chýba! Vraj strom, okolo ktorého prešiel človek s motorovou pílou vykazoval známky stresu! Vibroval úplne inak ako keď okolo neho išiel človek - turista. Je známe, že keď sa kvetom prihovárame s láskou, oni nás potom za odmenu zasypú krásnymi kvetmi.

Pociťujete hojnosť vo Vašom živote? Je Vaša životná úroda to čo ste chceli? O čom ste vždy snívali? V prípade, že sa Vaše sny nezhodujú s realitou, alebo pociťujete nespokojnosť, požiadajte o pomoc feng shui poradcu. Citlivým prístupom zharmonizuje priestor a ten Vás bude potom bezpečne vyživovať na Vašej vysnenej ceste životom.

Chcem hojnosť