Feng shui - vízie, sny a duchovné vedenie

13.07.2020

Musím sa smiať. Ráno otvorím emaily. V sobotu 11.7.2020 o 19:09 mi prišla správa od novej klientky - má záujem o moje služby. Teším sa. Dnes ráno, 13.7.2020 píšem odpoveď, dám odoslať a na hodinkách je 9:19 😁 Duchovný svet je stále prítomný a snaží sa nám pomáhať, len to treba vnímať milí ľudia. S dôverou sa odovzdať vyššiemu vedeniu - je to pre naše najvyššie dobro. Komunikuje sa výlučne srdcom, tak ho otvorte dokorán priatelia.

Ja cítim prítomnosť vyšších svetov, často-krát sa stane, že upozorním majiteľov na prítomnosť ducha - inej entity v priestore. Niekedy dostanem víziu, aby som bola pripravená "dobre poradiť". Stalo sa mi napríklad, že som videla hroznú udalosť a potom prestrih na perzský koberec. Samozrejme, že mi to nedávalo zmysel. Asi o týždeň a pol mi volala nová klientka, že by chcela využiť moje služby. Až keď som vstúpila do obývačky som pochopila. Bol tam. Presne ten istý perzský koberec. Spýtala som sa na jeho históriu a bolo to jasné. Pani ho vraj mala už dlhé roky v pivnici, lebo jej pripomínal nie veľmi šťastné obdobie. Vraj ani nevedela prečo, asi tri týždne pred mojou návštevou ho vytiahla a dala do obývačky. Potom sme už vedeli, bolo sa ho treba zbaviť a v pivnici by som ho nevidela..... takže tak. Pani sa tak uľavilo, že sa konečne odhodlala k splneniu jej sna...viem to, už som bola robiť poradenstvo v jej novej - víkendovej nehnuteľnosti. Dostáva sa nám pozornosti, vedenia a lásky z iných dimenzií, len treba mať otvorené všetky kanály, aby sme to boli schopní zachytiť.

S dôverou sa otvorte procesu vedenia a komunikácie s anjelikmi - oni vás milujú a záleží im na vás. Sú tu s vami a chránia vás. Stačí požiadať, oni na to čakajú....rešpektujú vašu slobodnú vôľu JA SÁM...ale to je omyl tejto doby. Raj na Zemi môžeme žiť, iba ak sa naučíme používať jasno cítenie, jasno počutie, jasno videnie ....pretože nie v kvantite, ale kvalite je naplnenie. Nemusíme precestovať celý svet....môžeme presedieť celý života na jednom mieste, ale potom sa ani "neviem prečo" zodvihnúť, ísť na jedno miesto a tam stretnúť ... svoj OSUD. To je to umenie Života. Cítiť, čo je pre mňa to najlepšie, pretože naša duša to vie... len sa treba s ňou spojiť.

Chcem feng shui poradenstvo!