Feng shui spálňa

06.03.2017

Feng shui spálňa je Vašou oázou oddychu. Je to priestor, kde spíte. Počas spánku regenerujete a načerpávate nové sily. Spálňa by sa mala nachádzať    v priaznivom sektore, ktorý sa zisťuje pomocou feng shui projektu .

  • Záhlavie postele by malo byť vždy opreté o stenu a výhľad by mal byť na dvere i okno. V ideálnom prípade sa dá posteľ obísť z troch strán. Nikdy nespite nohami oproti dverám - pozícia smrti.
  • Ak máte v spálni zrkadlo, spiaci alebo sediaci na posteli sa v ňom nesmú odrážať. Prináša to zlé sny.
  • Farba stien i nábytok závisia od svetovej strany, kde sa spálňa nachádza. Pre každého človeka existujú vhodné a nevhodné smery, ktoré zistíme podľa dátumu narodenia. V ideálnom prípade je hlava spiaceho človeka otočená v jeho priaznivom smere.
  • Feng shui nedoporučuje umiestniť nad hlavu spiaceho policu, trámy alebo nebodaj skrinku. Takisto nespíme na perináku plnom starých harabúrd a dokladov. Všetko čo sme už rok nepoužili treba vyhodiť! NEKOMPROMISNE! Nesmierne sa Vám uľaví.
  • Jediná kvetina vo Vašej spálni je Vaša žena!

Každé ráno by ste sa mali zobudiť pár minút pred zazvonením budíka, dokonale oddýchnutý a pripravený na nový deň. Ak sa budíte unavení, dolámaní a s nechuťou vyhľadajte pomoc feng shui poradcu. Isto Vám rád poradí ako žiť život s ľahkosťou.

Objednajte si prvú konzultáciu zdarma!