Feng shui je umenie dosiahnuť rovnováhu

28.06.2017

Tajomstvom života je rovnováha. Nerovnováha spôsobuje zánik života. 

Feng shui pomocou piatich elementov zem, kov, voda, drevo a oheň nastoľuje rovnováhu v priestore i živote. Nasledujúc cyklus tvorby vytvára harmonické priestory, ktoré sú bezpečným zázemím pre prežitie naplneného ľudského života. Hojnosť a prosperita nie sú určené pre pár tisíc vyvolených ľudí. Hojnosť a prosperita sú pre všetkých, ktorí o ňu požiadajú. Mať pohodový život plný príležitostí na rozvoj a rast, celoživotné vzdelávanie sa, prekypovať zdravím a vitalitou, pestovať láskyplné vzťahy, priateľstvá a dosiahnuť svoj maximálny potenciál....toto všetko sa dá hladko a plynulo pomocou feng shui pravidiel u Vás doma!

Nebojte sa toho... Feng shui rešpektuje Vašu individualitu, preferencie a vkus. Feng shui nie je o zmene štýlu, či nanútení farby, ktorá sa Vám nepáči. V žiadnom prípade sa nebudete musieť doma obklopiť "zázračnými dekoráciami z Číny". Feng shui je o zladení farieb, tvarov a materiálov a o dômyselnom rozložení nábytku v priestore tak, aby energia voľne prúdila a vytvárala príjemnú, harmonickú atmosféru s ohľadom na konkrétny priestor a jeho obyvateľov. 

Feng shui hľadá kompromisy a vyzdvihuje krásu. Feng shui nekopíruje to čo majú susedia, ale zdôrazňuje to čo máte Vy! Feng shui podporuje silné stránky a eliminuje nedostatky Vášho priestoru. Feng shui odhalí poklady vášho priestoru - tzv. programy o ktorých ste ani netušili a naučí Vás využívať ich vo svoj prospech!  Feng shui je umenie dosiahnuť rovnováhu v priestore...