FENG SHUI - harmónia v priestore a živote

16.01.2019

S obľubou vždy hovorievam, že feng shui je umenie i veda UMENIE, keď sa podarí vytvoriť estetický, oku lahodiaci obraz a VEDA, keď doslova v priestore cítite rovnováhu - vyváženú zmes 5 elementov (vody, dreva, ohňa, zeme a kovu). Estetický dojem je veľmi dôležitý, so ženami mu s obľubou hovoríme optický poriadok. Farby dokonale ladia, veci sú na svojom mieste a obrazy svojou tematikou navodzujú príjemný pocit. Krása je inšpiratívna. Vyvážená kombinácia 5 elementov je však čosi viac - je to pocit istoty a bezpečia. Je to vedomie, že všetko je tak ako má byť. Aj keď sa Vám práve stalo niečo nepríjemné, bolestné či zlé..... rovnováha v priestore Vás obíjme a vy viete, že všetko je presne tak ako má. Život je cyklický. Sínusoida života je nemilosrdná ku každému. Pozitívne na nej je, že keď ste dolu, viete že teraz už pôjdete hore a keď ste zasa hore, ťažíte z toho maximum, pretože viete, že to tak nebude večne. Niekedy mám pocit, že každá životná katastrofa sa dá vyriešiť zmenou uhla pohľadu ...

Rovnováha podľa feng shui znamená, že vo vašom živote figurujú nápomocní priatelia a učitelia (SZ), ktorí Vás vedú po Vašej ceste životom k osobnému rastu a naplneniu vášho životného poslania . Cítite sa užitočne(S). Vaše deti a nové projekty napredujú (Z). Ste otvorení novým možnostiam a vzdelávaniu (SV). Cítite sa zdravo a vitálne (V), udržiavate láskyplné vzťahy (JZ), finančné toky v živote sú stabilné a odrážajú Vašu hodnotu a nasadenie (JV). Cítite úctu a rešpekt okolia (J). A tak to má byť.

V prípade, že pociťujete nedostatok... Váš život neodráža vaše sny a túžby ....chýba Vám partner, alebo peniaze neváhajte osloviť feng shui poradcu....som tu pre Vás.

Chcem feng shui projekt!