FENG SHUI a dolaďovanie výsledkov

26.05.2018

Niekedy sa stane, že u klienta v priestore vytvoríme harmóniu a aj v živote sa udejú želané zmeny, avšak nie k úplnej spokojnosti klienta. Napríklad sme chceli nájsť partnera pre osamelú ženu... Našli sme. Bola to láska krásna a intenzívna, ako z dobrodružného románu. Avšak po nejakej dobe sa žena rozhodla partnera opustiť s pocitom, že to nie je to pravé orechové. Vraj priveľmi ma zrkadlil. Pravda je taká, že feng shui opatrenia Vám prinesú želané zmeny v živote, avšak váš nový partner, práca, financie, priatelia vždy budú odzrkadľovať Vás, Vaše vnútorné nastavenie. Na takéto jemnohmotné doľaďovačky rada sprostredkujem spoluprácu s Martinou Dányiovou z Bratislavy ( kabala, Bachove esencie) alebo Zuzanou Hazuchovou z Banskej Bystrice (metóda skutočnej príčiny - tzv. lymbický odtlačok), ktoré sa citlivo postarajú o Vaše osobné zharmonizovanie. Sama som vyskúšala Bachove esencie naordinované od Martinky Dányiovej a musím potvrdiť, že tie kvapky s Vami pracujú veľmi citlivo, ale inztenzívne. Robia zázraky. Dopĺňajú presne to, čo vo Vás nie je a tým harmonizujú celého človeka. Je to také esenciálne feng shui človeka.

Obe terapeutky cítia potrebu spolupracovať so mnou, lebo si uvedomujú potrebu stabilnej základne svojich klientov. Môžete byť perfektne zharmonizovaný, keď sa vrátite do prostredia, kde je nerovnováha, výsledky sú čiastočné alebo žiadne.

Takže, kto cíti skutočnú túžbu, potrebu už konečne skoncovať so svojim problémom - či už zdravotným, finančným, citovým, vzťahovým, vzdelanostným nech sa spokojne obráti na mňa alebo spomínané dámy a ja verím, že z našej spolupráce vyjdú skutočne fantastické výsledky k spokojnosti nás všetkých. 

Chcem skoncovať so svojim problémom!