Dnes je ten správny deň na zmenu

19.07.2017

Nemôžete určiť, ako zomriete. Alebo kedy. Môžete sa iba rozhodnúť, ako budete žiť. Práve teraz.

Joan Baez

Dostala som príležitosť robiť ďalší projekt jednej mladej rodinke s malými deťmi. Od nasťahovania sa do domčeku boli detičky ustavične choré a keď nie oni, tak otec. Stále dokola. Lieky, vyšetrenia, OČR, PN . Približne 5 rokov. Posledné dve dovolenky pri mori skončili fiaskom....prvýkrát aj vycestovali, ale keď dorazili na miesto museli sa okamžite vrátiť pre dramaticky sa zhoršujúci zdravotný stav jedného dieťaťa. Druhýkrát ani neodcestovali, kvôli chorobe druhého syna. Obe dovolenky prepadli. Finančné škody boli výrazné. Mamička veľmi múdro zhodnotila, že to takto ďalej nejde a potom čo vyskúšala všetky možné dostupné lieky, homeopatiká, olejčeky, lekárov aj zdravotných poradcov oslovila mňa s prosbou o feng shui analýzu. Feng shui analýza domu ukázala program na bohatstvo, zdravie i kariéru!!! A to už uvažovali o predaji!!!

V oblasti programu na zdravie sa skladovali lieky - čo v preklade znamená:

"Budeme zdraví, keď budeme jesť lieky.... a tak boli stále chorí, aby mohli jesť lieky."

V zóne programu na príležitosti a finančné toky bola použitá nevhodná farba stien a nábytku a skladovali sa tu čistiace prostriedky v otvorenej polici! Majitelia akoby vyjadrovali:

"Odrežme si finančné toky a očistíme sa od nových príležitostí."

Toto sa často spája s presvedčením a výchovou, ktorou sme prešli... Veď na chlieb sa predsa ťažko robí... Po sobáši Ti život končí... Život je ťažký....

V zóne programu na kariéru boli závesy vo farbe, ktorá oslabuje kariérny rast, takisto materiál z ktorého bol nábytok vyrobený naznačoval podvedomé oslabovanie kariérneho postupu.

V prípade pretrvávajúcich životných ťažkostí, alebo nevyhovujúceho stavu máte vždy dve možnosti:

  • Vydržať, 
  • alebo s tým niečo urobiť.

Som tu pre Vás ....