Cítite sa vo svojom byte dobre?

01.12.2017

Jedna moja klientka sa necítila v svojom byte dobre. Ustavične bola unavená, doslova vyčerpaná. Nedarilo sa jej dlhodobo zohnať prácu a cítila veľkú nespokojnosť. Plány o výstavbe rodinného domčeku ostávali len snom.

Urobili sme zmenu a veci sa začali diať... Ešte počas mojej návštevy sme presunuli pohovku, čo bol podľa môjho názoru najväčší problém. Ešte v ten deň čelila búrke nevôle svojej dcéry a manžela. Situácia bola naozaj dramatická, manželova reakcia bol ŠOK a zásah rýchlej zdravotnej pomoci. Klientka však touto zmenou pocítila okamžitý príval energie a sebaistoty a situáciu ustála. Vedela, že takto to skrátka má byť. Čoskoro sa situácia upokojila, manžel sa vrátil z nemocnice a všetci si postupne zvykli. Veď kto by nechcel mať doma spokojnú a sebavedomú ženu, matku?! Dokonca z manželovej iniciatívy pristúpili k zmenám v usporiadaní detskej izby. Krok za krokom napĺňali moje odporúčania. Zbavili sa zbytočností, dokonca niektoré speňažili. Dôkladne sa upratalo . Pomáhala celá rodina, deti samé rozhodovali o tom s ktorými hračkami sa ešte hrajú a ktoré môžu darovať.

Teraz sa moja klientka cíti skvele, zažíva príval energie a vitality. Má väčšiu chuť žiť a pracovať. Dostala novú pracovnú ponuku. Peniaze pomaly prichádzajú- predáva veci po deťoch. Ako sama píše: "Musela som ale zvoľniť tempo, pretože sa veľmi naháňam. Teraz si doprajem viac pohodlia pre seba a myslím, že potom spravím všetko s rozvahou a v kľude. I maľovanie príde na radu. Je mi teraz dobre v tomto byte."

Ja už iba dodám, že ak veci pôjdu ako som navrhla, rodinka sa čoskoro bude sťahovať do svojho vysnívaného domčeku. Pretože feng shui je vynikajúca pomôcka ako žiť svoj život v harmónii a plniť si svoje sny. Nie potom. TERAZ!

Chce to niekto skúsiť tiež?