Chceš zachrániť Vaše manželstvo?

21.04.2017

Ak nevyskúšaš, nevieš!

Nedávno som sa rozprávala s jednou pani o mojom poradenstve. Moje rozprávanie ju veľmi zaujalo. Vraví: "To mi akože dokážete vrátiť manželstvo? " "Ak to stojí za to..... možno aj hej!" povedala som.

Začala som analyzovať juhozápadný sektor domu - tu sa nachádzajú vzťahy a zistila som, že cca pred tromi rokmi tam kúpili novú sedačku v sivej farbe. Vravím jej a máme to! Problémy v manželstve tak isto začali cca pred tromi rokmi.

Sivá farba v juhozápade oslabuje Vaše vzťahy s manželom i deťmi. Preto sa toľko hádate. Tu sa hodí sedačka hnedej farby, prípadne žltej, okrovej, skrátka všetky farby zeme, prípadne ohňa. To isté platí o stenách v tejto zóne. Navyše na zemi bola položená biela lesklá dlažba - celé zle. Viem si predstaviť aké to bolo neútulné a studené, presne ako ich vzťahy.

A viete čo mi tá pani povedala? "Ale tú sedačku nevyhodím, tá je nová !" 

Existujú rôzne spôsoby ako danú situáciu ošetriť.... niekto na sedačku hodí hnedú deku, niekto pridá dvojicu červených vankúšov, niekto dá na stenu fotku zaľúbencov, alebo rozkvitnutej čerešne. Niekto kúpi konferenčný stolík v tvare kocky, iný investuje do koberca v žltej či hnedej farbe. A NIEKTO zasa predá "novú" sedačku, kúpi "ešte novšiu", vymaľuje a ešte aj vyseká dlažbu, položí parkety a kúpi nový koberec! Na stenu zavesí svadobnú fotku a tvári sa, že tie tri roky pekla sa nestali. Závisí len od jeho odhodlania daný problém vyriešiť. Pretože teraz už viete, že pomocou feng shui sa to dá!

Kde je vôľa, je i cesta. VŽDY! Záleží len na Vás a Vašej ochote niečo v živote zmeniť. Ako nedávno uverejnil na Facebooku Svet bohatých....citujem: 

" Jeden z dôvodov, prečo ľudia neurobia zmenu je to, že sa sústredia na to, čo stratia a nie na to, čo získajú."

Ako ste na tom Vy? Veríte, že ZMENA môže byť RADOSŤ? Napíšte mi o tom.... nie vždy treba vyhodiť "novú" sedačku.

PS: Nakoľko sa v roku 2017 na juhozápade nachádza lúpežná hviezda 7, neodporúčam žiadne výrazné (hlučné)zmeny či rekonštrukcie.....takže čarujte opatrne.-)