Výchovou, alebo osobnými skúsenosťami si vytvárame vnútorné vzorce správania. Tie sa potom odzrkadlia v spôsobe zariadenia nášho osobného priestoru. Ľudia, ktorých rodičia boli chorí, majú často tendenciu východnú časť bytu vymaľovať na bielo a zariadiť ho kovovým, alebo bielym nábytkom. Ženy, ktorých matky mali gynekologické problémy, prípadne boli rozvedené, si takmer vždy vyberú byt alebo dom s kúpeľňou , toaletou alebo iným zdrojom vody v juhozápadnej časti tohto priestoru. V hlave to majú nastavené tak, že to tak má byť. Veľmi často si podvedome vyberáme svetovú orientáciu alebo pôdorys priestoru, aký mali naši rodičia. Myslíme si, že to nám vyhovuje. A choroby , ktoré sa dedia z generácie na generáciu potom považujeme za vrodené. Geneticky dané. Neovplyvniteľné. Pritom na svet sa rodíme dokonalí...

Riešenie je veľmi jednoduché, nie však pre ľudí, ktorým je tento stav desiatky rokov prirodzený. Nič iné vlastne nepoznajú. Je preto úplne normálne, že sa im niektoré odporúčania feng shui poradcu nepozdávajú. Nepáčia sa im. Nesedí im to tam. Skrátka im to nevyhovuje a bodka.

Ich vnútorný systém sa bráni. Zmena je vstup do zóny diskomfortu. Ohrozenie toho,  čo dôverne poznajú a v podstate im to vyhovuje... kým sa neschyľuje k životnej dráme.

Len vedomé rozhodnutie byť zdravý, bohatý a milovaný, mať úspešnú kariéru a získať uznanie a rešpekt v spoločnosti je spúšťačom procesu zmeny. Toto je ten prst, ktorý klikne na myške na tlačítko CHEM RADU OD FENG SHUI PORADCU.